Baar osana meelelahutusest? Jaa!!

Taas on meil rõõm tulla uute heade mõtetega kaamera ette ja loodetavasti luua veidi lisaväärtust neile, kel ideid napib. Sel korral tutvustame taas üht toredat tegijat, kes igat sündmust rikastab. Lisaks saame kogemusest öelda, et kõik, kes on korra proovinud tahavad veel😀
Meil on hea meel tutvustada väga toredat partnerit ja inimest – Marko Hade ja Bar Catering OÜ!! Lisaks sellele, et Marko on professionaal, kes ka mitmeid auhindu koju toonud, on ta ka väga hea suhtleja, teeb kokteile ja showd ja nalja ka!
Arutamegi Markoga millisel juhul oleks mõistlik tellida sündmusele baar ja baarman, mis võiks olla joogivalik, eelarve, kas ainult alkoholiga kokteilid või ka ilma jne. Teemasid jätkub👇
Seekord oli meil ka suurepärane võimalus kasutada proffide abi ka filmimisel ja saame teha pika pai Sinisilm Films toredale meeskonnale! Aitäh, soojalt soovitame ka neid, nii palju tehnikat ja tarku inimesi ühes koduhoovis pole ammu näinud:)

Aitäh, et meid vaatate, jälgite kuulate! Oleme tänulikud, kui liitute meie kanaliga ja kui vajate abi mõne toreda sündmuse korraldamisel – You know where to find us!

Loe veel