Mõnus meeskonnamäng või seikluslik meelelahutus üritusel - mida, kuidas, miks?

Tänases videos räägime lahti ühe päris suuremahulise valdkonna – see on meeskonnatöö või ka seikluslik ajaveetmine üritustel. 

Suures plaanis on siin nii, et kui rahakott vähegi kannatab – meie soovitame meeskonnatöö tegevusi/mänge jms igal üritusel! Ise oleme oma klientidele seda teinud nii suvepäevadel, jõulupeol, sünnipäeva pidustustel kui ka konverentside-koolituste vahepalana. Videos räägime rõõmsalt lahti ka selle, milliseid tegevusi valida, milliseid erinevaid valikuid üldse on, millest lähtuda valikute tegemisel. Sest tegelikult on ju nii, et me eestlastena oleme üsna kinnised ning iga tegevus, mis sunnib tegutsema, koostööd tegema, suhtlema – toetab väga hästi ürituste õnnestumist, inimeste omavahelist mõnusat suhtlust!

Ja tänaseks toredaks küaliseks, kelle näitel teema rohkem lahti räägime, on – pam-parampaa:) – Entertraining.ee!!!! Tegu meie hea partneriga, kes veidi eristub turul teistest headest tegijatest oma eriti nutikate ja loovate lahenduste poolest. Lisaks on neil väga hea kogemus nii Eesti kui välismaiste klientidega. Entertraining on osa ülemaailmsest Catalysti võrgustikust, kus on välja töötatud üle 150 erineva lahenduse… wow:) Pmst on nii, et nad on valmis tegema 15 minutilisest energizerist-2-tunnise online meeskonna tegevuse või 2 päevase sisulise koolituseni erinevate meetoditega. Noh… põhimõtteliselt saab kõike, oska ainult küsida:)

Lisaks Entertrainingule on meie hääd ja kõrges hinnas koostööpartnerid ka Seiklusring, 360 kraadi, Elamusmängud jne jne.

Hääd vaatamist ja kuulamist! 
Oleme tänulikd kui jälgite, laigite, jagate🥰 Ja küsige ka, kui miski tahab selgitust või jääb arusaamatuks!

Ja lisaks veel – oleme avatud ka koostööks – kui on mingi teema, mis Sulle tundub, et tahaks lahti rääkimist – võta meiega julgelt ühendust ja teeme ära!

Loe veel